O projekcie

visitSobotka.com to projekt, który powstał z czystej pasji do tworzenia, nauki, poznawania oraz współpracy ojca i syna. 

visitSobotka to projekt, który powstał z czystej pasji do tworzenia, nauki, poznawania oraz współpracy ojca i syna, kochających masyw Ślęży. Wychodzi naprzeciw rosnącym potrzebom promocji oraz prezentacji oferty turystycznej, produktowej i kulturalnej Masywu Ślęży. Stanowić będzie cenne źródło informacji dla turystów odwiedzających nasz region.

Tworzymy ten serwis ponieważ lubimy to robić oraz wiemy, że od lat nikt nie zebrał w jednym miejscu wszystkich wartościowych dla naszego regionu informacji.

Bo najważniejsze jest to co lokalne!

Masyw Ślęży to miejsce magiczne. Przyciągnął i przyciąga ludzi, rzemieślników i artystów, którzy swoją pracą wizją i wyobraźnią, każdego dnia, wspólnie tworzą bezcenną wartość tego regionu. Dlatego też pokazujemy odwiedzającym nas turystom wszystkich tworzących Ślężański Produkt Lokalny. Tym zainteresowanym pomożemy wskażemy dokładnie gdzie mogą go kupić.

Wszystko jest powiązane

Wszystko ma swoją lokalizację, a ta wiąże się i przeplata z historiami, szlakami, trasami oraz innymi miejscami. Pokazujemy odwiedzającym ciekawe lokalizacje. Podpowiemy jak do nich dojechać, gdzie zaparkować. Wiążemy je z pobliskimi szlakami, atrakcjami, lokalnymi produktami.

Wspieramy lokalny rozwój

Jak sprawić aby odwiedzający Ślężę turysta poznał to co tak naprawdę stanowi największą wartość Masywu Ślęży? Spróbował lokalnych rarytasów, poznał wartościowe produkty i tworzących je ludzi? Nie zawsze jest to proste, ale zawsze będziemy w tym pomagać.

Syn i Ojciec – wspólny projekt

Ten pierwszy – uczeń klasy informatycznej, z młodzieńczą energią i zapałem, z chęcią stworzenia czegoś fajnego oraz nauczenia się i poznania tego co już w niedalekiej przyszłości może stać się ( lub nie ) jego codziennością…. zdobyte w ten sposób doświadczenie może okazać się doskonałym atutem. 

Ten drugi  – z wieloletnim doświadczeniem w pracy przy projektach webowych i e-marketingowych, z wielką chęcią dzielenia się swoim doświadczeniem zdobytym podczas realizacji.

Od dłuższego czasu irytował mnie fakt, że znalezienie w internecie sensownej informacji na temat jakiegoś miejsca zwykle wymaga przeklikania przez 20 różnych stron, z czego na dziesięciu z nich jest się bombardowanym reklamami pop-up. Projekt VisitSobotka.com to mój sposób pokazania jak moim zdaniem mogłoby wyglądać przekazywanie informacji online i monetyzowanie ich nieinwazyjnie, na przykładzie który znam najlepiej czyli gminie w której mieszkam. Jest to też mój pierwszy krok w kierunku tworzenia stron www i szansa na nauczenie się wielu rzeczy, przy okazji tworząc coś dobreg dla ludzi szukających informacji jak i chcących informacje o sobie czy swojej działalności zamieścić w sieci.

Oskar Ordecha

Od pewnego czasu szukałem jakiegoś pomysłu na ciekawy, trwający w czasie i rozwojowy projekt, obejmujący jak największą część zagadnień związanych web developmentem. Projekt który jednocześnie mógłby stać się użyteczny dla innych. visitSobotka.com wpisuje się idealnie w ten pomysł, a jego potencjał i zakres używanych technologii stanowi doskonałą bazę dla rozwoju młodej i ambitnej kadry IT 🙂

łukasz ordecha

visitSobotka jest darmowy dla wszystkich! 

Zobacz jak możesz wesprzeć nasz projekt


Proszę obrócić urządzenie