visitSobotka team

Witaj poznaj nas nieco bliżej. To właśnie my zajmujemy się tworzeniem i rozwojem serwisu visitSobotka.com

Łukasz Ordecha

Założyciel i twórca serwisu | Web Developer

Od roku 2000 zajmuję się tworzeniem stron internetowych oraz zapewnianiem widoczności w sieci. W roku 2007 założyłem firmę INFORD web & marketing agency. Zrealizowałem setki małych i średnich projektów webowych od małych stron firmowych po złożone rozwiązania e-commerce zintegrowane z systemami do zarządzania firmą.

W visitSobotka zajmuję się budowaniem serwisu, wdrażaniem zmian, zapewnieniem infrastruktury, utrzymaniem, administracją oraz kontaktami z naszymi Partnerami.

Oskar Ordecha

Współzałożyciel i twórca serwisu | Content Manager

Od początku mojego świadomego kontaktu z internetem fascynowało mnie tworzenie stron internetowych. Zarówno to jak rzeczy z pozoru proste dla użytkownika mogą być wyzwaniami dla autora, jak i z pozoru astronomicznie skomplikowane „bajery” mogą dla autora być bardzo prostą zabawką. Serwis visitSobotka pozwala mi w końcu na większą skalę przymierzyć się do roli współtwórcy i co-managera takiego serwisu, jednocześnie dając coś od siebie dla lokalnej społeczności.

W visitSobotka zajmuję się drobnymi operacjami wdrożeniowymi, publikowaniem prezentacji Klientów, oraz strategicznym wsparciem przy planowaniu następnych kroków rozwoju serwisu.


Proszę obrócić urządzenie