visitSobotka team

Witaj poznaj nas nieco bliżej. To właśnie my zajmujemy się tworzeniem i rozwojem serwisu visitSobotka.com

Łukasz Ordecha

Założyciel i twórca serwisu | Web Developer

Od roku 2000 zajmuję się tworzeniem stron internetowych oraz zapewnianiem widoczności w sieci. W roku 2007 założyłem firmę INFORD web & marketing agency. Zrealizowałem setki małych i średnich projektów webowych od małych stron firmowych po złożone rozwiązania e-commerce zintegrowane z systemami do zarządzania firmą.

W visitSobotka zajmuję się budowaniem serwisu, wdrażaniem zmian, zapewnieniem infrastruktury, utrzymaniem, administracją oraz kontaktami z naszymi Partnerami.

Oskar Ordecha

Współzałożyciel i twórca serwisu | Content Manager

Od początku mojego świadomego kontaktu z internetem fascynowało mnie tworzenie stron internetowych. Zarówno to jak rzeczy z pozoru proste dla użytkownika mogą być wyzwaniami dla autora, jak i z pozoru astronomicznie skomplikowane „bajery” mogą dla autora być bardzo prostą zabawką. Serwis visitSobotka pozwala mi w końcu na większą skalę przymierzyć się do roli współtwórcy i co-managera takiego serwisu, jednocześnie dając coś od siebie dla lokalnej społeczności.

W visitSobotka zajmuję się drobnymi operacjami wdrożeniowymi, publikowaniem prezentacji Klientów, oraz strategicznym wsparciem przy planowaniu następnych kroków rozwoju serwisu.

Adriana Ordecha

Promocja, Produkt Lokalny, kontakt z Partnerami | Web Mother

Z doświadczeniem w pracy przy startupach z różnych branż, promocji i marketingu oraz kontaktach z Partnerami. Z pasji twórczyni własnej marki naturalnych kosmetyków NaturBonum.

„Naturalne produkty, tworzenie nowych i dobrych rzeczy wynikających z pasji, poznawanie i budowanie relacji biznesowych z producentami, rzemieślnikami, przedsiębiorcami działającymi w oparciu o spójne założenia : ekologia, zdrowie, natura, pasja to jest mój główny nurt działalności w Stowarzyszeniu. Wierze, że nasz region Masywu Ślęży ma ogromny potencjał personalny, który przekłada się na mnogość i różnorodność dóbr, które cechuje i łączy wysoka jakość dostępnych w naszym regionie,.”


Proszę obrócić urządzenie