Dodaj do polubionych 5

Herbaciarnia Ziołowa

Herbaciarnia Ziołowa to unikalne klimatyczne miejsce w Sobótce, które powstało ze zderzenia dwóch kreatywnych głów, artystek i przyjaciółek, które wspólnie realizują projekty artystyczne przy filiżance aromatycznych naparów. Chcemy dzielić się naszą pasją i tworzyć wspólnie z Wami miejsce z duszą, pełne ciepła i pozytywnej energii!

W Herbaciarni Ziołowej każdy zostanie uraczony herbatą, kawą, słodkościami. Herbaciarnia zaprasza również na wystawy artystyczne, wernisaże, warsztaty rękodzielnicze i kameralne koncerty.

Jeśli wybierasz się na spacer lub wycieczkę na Ślężę, to zajrzyj do herbaciarni, czeka na Ciebie pyszna herbata i kawa, miła rozmowa i przekąski na drogę.

Wierzymy, że sztuka łączy ludzi i łagodzi obyczaje! Chcemy organizować dla Was wystawy artystyczne, wernisaże, kameralne spotkania z poezją i muzyką, oraz przeróżne warsztaty rękodzielnicze!

Herbaciane napary i kawa

W naszym lokalu czeka na Ciebie nie tylko szeroki wybór pysznych herbat, ale także aromatycznych kaw i słodkości.

Warsztaty i wydarzenia artystyczne

Prowadzimy warsztaty dla dzieci i dorosłych. Organizujemy m.in. wystawy, wernisaże, kameralne koncerty. Więcej informacji znajdziesz w aktualnościach i na naszym Facebooku.

Sklep z rękodziełem

Pod naszym adresem znajdziesz szereg wspaniałych pomysłów na prezent w postaci rękodzieła, zestawów herbat i porcelany. Zapraszamy stacjonarnie.

Herbaciarnia Ziołowa - galeria


Proszę obrócić urządzenie