Dodaj do polubionych 2

Restauracja Baszta – imprezy okolicznościowe, wesele, obiady, catering

Restauracja Baszta znajduje się w Sobótce na ulicy Chwałkowskiej 1. Organizuje imprezy okolicznościowe, spotkania towarzyskie od największych do najmniejszych. Prowadzi także usługi cateringowe.

„Prowadzimy z mężem naszą restaurację od 2018r. Historia budynku jako lokalu gastronomicznego sięga czasów przedwojennych, co widać nadal w architekturze sali balowej. Dysponujemy największą w okolicy powierzchnią konsumpcyjno-balową. I jako jedyni posiadamy 10-metrowej długości scenę, na której niejednokrotnie gościliśmy zespoły muzyczne. Ponieważ drewniany sufit mamy na wysokości przeszło 5 metrów akustycznie jesteśmy chwaleni.

Organizujemy wszelkiego typu spotkania towarzyskie, od wielkich – bal sportowca, myśliwych, górnika, charytatywne, dzień kobiet czy sylwester – po kameralne świętowanie w gronie przyjaciół i rodziny. Byliśmy dumnymi gospodarzami imprez z okazji dnia babci i dziadka, występów wokalno-tanecznych dzieci czy obchodów jubileuszowych ochotniczej straży pożarnej.


Naszym sztampowym produktem jest szeroko pojęty catering – imprezy, szkoły, żłobki, firmy, ops, osoby indywidualne. Na naszym terenie jest dużo samotnych, starszych osób, którym codziennie dostarczamy ciepły posiłek. Krótka rozmowa z dostawcą daje naszym klientom czasami jedyny kontakt z drugą osobą w ciągu dnia.

Modernizujemy się, rozwijamy, unowocześniamy, lecz odczuwamy silne korzenie naszych terenów. Kuchnia „Baszty” to tradycyjne polskie dania z nutką lekkości. Każdorazowo menu ustalamy pod upodobania klienta.

Jesteśmy dumnymi posiadaczami certyfikatu „Produkt lokalny” na zupkę „Leśny czar” oraz roladę ze szpinakiem w serowym sosie.”

Restauracja Baszta – imprezy okolicznościowe, wesele, obiady, catering - galeria


Proszę obrócić urządzenie