Dodaj do polubionych 0

Międzynarodowe Targi Turystyczne Wrocław 2023

Międzynarodowe Targi Turystyczne Wrocław 2023

W dniach 03-05 marca 2023 mieliśmy przyjemność reprezentowania naszego regionu na Międzynarodowych Targach Turystyki we Wrocławiu na stadionie Tarczyński Arena. Cała akcja organizacyjna wymagała od nas trochę pracy, ale dziś możemy powiedzieć, że udało się!

Przez trzy dni mieliśmy okazję promować nasz region oraz lokalnych producentów, usługodawców, przedsiębiorców i artystów. To był weekend wytężonej pracy, ale obfitujący w ogrom pozytywnych emocji i satysfakcję. Ślężańskie produkty, z którymi prezentowaliśmy się na stoisku Ślężańskiego Produktu Lokalnego były bardzo dobrze odbierane przez odwiedzających targi. Odważymy się stwierdzić, że budziły zachwyt.

Bardzo dziękujemy wszystkim tym, którzy mimo tego, że nie mogli być z nami stosiku fizycznie, to przekazali swoje produkty do degustacji, przyciągając tym samym wielu zainteresowanych.

Podczas całej imprezy rozdaliśmy naprawdę wiele materiałów informacyjnych, ulotek, wizytówek oraz kuponów rabatowych do aktywacji karty rabatowej visitSobotka, która cieszyła się dużym zainteresowaniem na obu stosikach.

Nawiązaliśmy sporo ciekawych kontaktów, dzięki którym z pewnością w przyszłości zorganizujemy jakieś fajne akcje promocyjne.

W skutek naszych starań i wielu rozmów udało nam się coś wspaniałego. W sumie przez trzy dni targów prezentowaliśmy nasz region i produkty lokalne na scenie głównej dziewięcioma wystąpieniami w postaci prelekcji, wykładów i wywiadów. Jak stwierdzili sami organizatorzy imprezy targowej „Sobótka opanowała scenę”.

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie, pomoc i wsparcie tych , którzy byli z nami na stoisku Ślężańskiego Produktu Lokalnego – bez Was byłoby znacznie trudniej. Ogarnialiście przeróżne tematy organizacyjne, które rodziły się w trakcie targów. Każdy wspierał każdego, to było naprawdę piękne i za to Wam wszystkim ogromne podziękowania i uznanie!

Korzyści marketingowe

Z zebranych informacji targi odwiedziło ponad 10 tys. osób. W czasie ich trwania tradycyjnie opublikowanych została masa postów w social mediach, zarówno na naszych profilach jak i na profilach targów, oficjalnym profilu Dolnego Śląska oraz profilach osób z Zarządu Województwa.

Zasięgi samego profilu Dolnego Śląska to ponad 330 tys obserwatorów i lubiących. Pojawiły się również materiały video promujące cały Dolny Śląsk.

Ślężańskie produkty zdobyły też dwie nominacje w Konkursie Kryształy Turystyki organizowanym podczas targów. Jest to wspaniała wartość dodana dla producentów.

Dodatkowo Dolny Śląsk, a wraz z nim i my również, zdobyliśmy nagrodę Klientów targów na najlepsze stoisko głosami odwiedzających.

Wybrane zdjęcia z Międzynarodowych Targów Turystycznych Wrocław 2023

Dodaj do polubionych 0

Proszę obrócić urządzenie