Dodaj do polubionych 0

Apartamenty Dobra Rada

Zapraszamy do apartamentu i domku „Dobra Rada” pod Przełęczą Tąpadła u stóp Ślężańskiego Parku Krajobrazowego. Park stanowi przykład różnorodności przyrodniczo-krajobrazowej w stanie naturalnego piękna i obejmuje Masyw Ślęży, Dolinę Sulistrowickiego Potoku, a także enklawę Wzgórz Kiełczyńskich i Jańskiej Góry. Tu znajdują się cztery rezerwaty krajobrazowo-geologiczno-przyrodniczo-archeologiczne: Góra Ślęża, Góra Radunia, Łąka Sulistrowickach Będkowice oraz zespół przyrodniczo-krajobrazowy Skalna.

Dobra Rada oferuje gościom indywidualnym i rodzinom przede wszystkim ciszę, spokój, świeże powietrze, miłe wrażenia krajobrazowo-przyrodnicze, atrakcyjne trasy piesze i rowerowe. Szczególnie urokliwe latem są zachody słońca na dalekim horyzoncie Niziny Śląskiej i Pogórza Sudeckiego.

Oferta:

Apartament:
„Dobra rada” – apartament dla max 7 osób – oferujemy wynajęcie nowego apartamentu znajdującego się w niezależnej części budynku głównego ,z osobnym wejściem i tarasem z widokiem na Ślężę. Apartament obejmuje hol, dwa pokoje z łazienkami , w pełni wyposażoną kuchnię z jadalnią. Pokój południowy wyposażony jest w łóżko dwuosobowe, komplet wypoczynkowy rozkładany z możliwością spania dwóch osób, a pokój północny z widokiem na Ślężę wyposażony jak pokój południowy, ale ma dodatkowo łóżko jednoosobowe na antresoli. Na łące miejsce na ognisko. Altanka i stały grill na łące.

Pokoje:
Istnieje możliwość wynajęcia pojedynczego pokoju z możliwością korzystania z kuchni z jadalnią
„Dobra rada” – pokoje z łazienkami i tarasem – oferujemy wynajęcie pojedynczych pokoi opisanego wyżej apartamentu znajdującego się w samodzielnej części budynku głównego

Pokój południowy wyposażony jest w łóżko dwuosobowe, komplet wypoczynkowy rozkładany z możliwością spania dwóch osób.

Pokój północny z widokiem na Ślężę wyposażony jest w łóżko dwuosobowe, komplet wypoczynkowy rozkładany z możliwością spania dwóch osób, jest też antresola z łóżkiem jednoosobowym.

Domek Letniskowy:
„Dobra Rada” – domek wakacyjny klimatyzowany dla max 5 osób – oferujemy wynajęcie niezależnego domku. Domek składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym do samodzielnego przygotowania posiłków, łazienki oraz sypialni na piętrze. W sypialni są dwa łóżka jednoosobowe i sofa rozkładana dwuosobowa. Przed domkiem taras ziemny z widokiem na górę Ślężę wyposażony w meble ogrodowe.

Apartamentowiec:
Apartamentowiec dla min 4 osób – niezależny obiekt z dużym tarasem z widokiem na Ślężę

Apartamenty Dobra Rada - galeria


Proszę obrócić urządzenie