Dodaj do polubionych 2

Pokoje gościnne Winnica Celtica

Winiarnia CELTICA to zabytkowy budynek Gazowni Miejskiej z 1902 roku, stąd wiele ograniczeń związanych z jego charakterem i funkcjonalnością.  Po 4 latach remontu oddaliśmy do dyspozycji gości 5 pokoi z łazienkami:

  • 4 pokoje dwuosobowe, powierzchnia od 13 do 16 m2,
    łóżka mogą być osobno lub złączone (w 2 pokojach możliwe są też dostawki)
  • 1 pokój rodzinny na poddaszu, z oknem dachowym powierzchnia ok. 25 m2, 4 łóżka z możliwością dostawienia jeszcze 2, połączony z dodatkowym małym pokojem na dodatkowe łóżka, stolik czy pokój zabaw dla małych dzieci

Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki z prysznicem, szafę i stolik z krzesłami. Dla gości pozostaje także do dyspozycji kuchnia (lodówka, piekarnik, kuchenka, mikrofala, zmywarka, zastawa, sztućce itp)

PS. To nie jest przedsięwzięcie komercyjne. Jestem wielkim entuzjastą wina, pasjonatą, hobbystą, biegaczem a przy okazji geografem i rolnikiem. Chętnie dzielę się swoją pasją, optymizmem, opowiadam o naszej niezwykłej historii, naszych winach i historii okolicy osobom, które są tym zainteresowane alejeśli nie interesuje Cię to kim jesteśmy i to co robimy, jesteś pesymistą, osobą negatywnie nastawioną do ludzi, roszczeniową typu „płacę i wymagam” – NIE PRZYJEŻDŻAJ DO NAS!, chyba że na terapię.

Pokoje gościnne Winnica Celtica - galeria


Proszę obrócić urządzenie