Dodaj do polubionych 0

Princess Ślęża

Princess Ślęża to ciche miejsce u podnóża Ślęży. O każdej porze roku możesz wypocząć, doświadczyć spokoju ducha, radości wraz z podziwem jutrzenki wyłaniającej się z nad szczytu góry. Odbyć zmysłową podróż zachwycając się niepowtarzalnymi pejzażami malowanymi przez naturę. Przede wszystkim dostrzec w gronie najbliższych nam osób, pełnię bogactwa życia i wyjątkowego masywu jakim jest w samej osobie jej Wysokość Ślęża

na terenie obiektu znajdują się dwa domki:

Domek „Daisy” – Zdobiony drewnem domek z tarasem, ze wspaniałym wnętrzem dostosowanym do Twoich potrzeb. Posiada klimatyzator, który zapewni komfort w upalne dni oraz ciepło zimą. Domek dzieli się na sypialnie, kuchnie połączoną z salonem oraz łazienkę. Kuchnia wyposażona jest w indukcje, czajnik, lodówkę. zaparzacz do kawy oraz podstawowe wyposażenie kuchenne t.j. noże, talerze, szklanki. W części salonowej znajduje się rozkładana sofa, dwa fotele, komoda, stolik oraz telewizor.

Domek „Diana” – Zdobiony drewnem domek z tarasem, ze wspaniałym wnętrzem dostosowanym do Twoich potrzeb. Posiada klimatyzator, który zapewni komfort w upalne dni oraz ciepło zimą. Domek dzieli się na sypialnie, kuchnie połączoną z salonem, łazienkę oraz poddasze wraz z materacem. Kuchnia wyposażona jest w indukcje, czajnik, lodówkę. zaparzacz do kawy oraz podstawowe wyposażenie kuchenne t.j. noże, talerze, szklanki. W części salonowej znajduje się rozkładana sofa, dwa fotele, szafa, regał, stolik oraz telewizor.

Princess Ślęża - galeria


Proszę obrócić urządzenie