Dodaj do polubionych 5

Sady pod Ślężą – Agroturystyka

Noclegi w domku i apartamencie, eko-produkty.

Agroturystyka Sady pod Ślężą położona jest w otulinie Ślężańskiego Parku Krajobrazowego, nieopodal chętnie odwiadzanego przez turystów miasteczka Sobótka.

Na tyle naszej działki jest furtka z bezpośrednim dostępem do ślężańskich szlaków. Ta część góry jest najmniej uczęszczana przez turystów – znajdziecie tu ciszę, spokój i przyrodę.

Do dyspozycji gości są 2 obiekty noclegowe:

  • Przestronny, jasny Apartament na poddaszu, gdzie swobodnie pomieszczą się 4 osoby. Apartament na poddaszu składa się z dużego salonu połączonego z kuchnią oraz sypialni.
  • Domek z tarasem, w którym zmieści się 5 osób. Domek ma na górze 2 sypialnie z 5 miejscami do spania a na dole przestronny salon połączony z kuchnią.

Zapraszamy osoby, które szczególnie upodobały sobie pobyt w ciszy i naturze. Agroturystyka i noclegi w Sadach pod Ślężą to doskonały pomysł na odprężający weekend z rodziną lub dłuższy pobyt w malowniczej okolicy Ślężańskiego Parku Krajobrazowego.”

Nasz dom położony jest na południowo-zachodnim stoku góry Ślęży, na samym początku wsi Sady (jadąc od strony Sobótki). Aby dotrzeć do drugiego rzędu zabudowań, na skraj lasu, należy wjechać w pierwszą uliczkę po prawej, dojechać do równoległej drogi, skręcić w lewo i dalej wąską asfaltową drogą aż do końca wsi.

Sady pod Ślężą – Agroturystyka - galeria


Proszę obrócić urządzenie