Dodaj do polubionych 0

SuliCamp kompleks wypoczynkowy

SuliCamp znajduje się bezpośrednio nad Zalewem Sulistrowickim u stóp masywu Ślęży. Jest to wyjątkowe miejsce wyróżniające się bardzo ciekawym położeniem i rodzinną atmosferą. Pole namiotowe i camping  zlokalizowane są w Sulistrowicach, w bezpośrednim sąsiedztwie plaży i w otoczeniu zieleni, dzięki czemu nasi Goście mogą nieustannie cieszyć się wspaniałymi widokami i obcowaniem z naturą. Dodatkowo, w zasięgu ręki mają Państwo wszystkie atrakcje Dolnego Śląska.

​Nasze pole kempingowe to miejsce, gdzie każdy Gość poczuje się naprawdę wyjątkowo. Gwarantujemy, że wypoczynek na naszym polu kempingowym spełni wszelkie oczekiwania. W cenie uzyskują Państwo dostęp do różnorakich udogodnień, m.in. obiektów sanitarnych czy  bezpłatnego aneksu kuchennego z lodówkami. Nasz personel sprawi wszystko, aby poczuli się Państwo bardzo profesjonalnie i ciepło ugoszczeni. Na terenie  ośrodka korzystanie z sanitariatów jest całkowicie bezpłatne. Oferujemy również domki letniskowe z pełnym wyposażeniem tj. łazienka, aneks kuchenny oraz wypożyczalnie namiotów.​

Sulicamp otwarty jest dla gości przez cały rok. Do dyspozycji przeznaczone są 88 miejsca noclegowe w domkach lub pokojach. 

Oferujemy Państwu:

Domki i pokoje

  • 4 osobowe domki typu Mszana 
  • 6 osobowe domki typu Brda
  • 7 pokoi dwuosobowych ze wspólną łazienką

Pole Campingowe

Jeśli posiadacie Państwo własną przyczepę lub kamper, udostępniamy miejsce z dostępem do wody oraz prądu. Powierzchnia każdego stanowiska caravanowego wynosi około 60m2- 80m2, co zapewni zarówno bezpieczeństwo oraz prywatność.

Zapraszamy również do skorzystania z naszego pola namiotowego z bezpośrednim widokiem na Ślęże i zalew Sulistrowicki.

SuliCamp kompleks wypoczynkowy - galeria


Proszę obrócić urządzenie