Dodaj do polubionych 1

Projekt Zima z TVN w Czarnej Górze

Projekt Zima z TVN w Czarnej Górze

W dniach 28 i 29 stycznia mieliśmy przyjemność uczestnictwa w akcji Dolnego Śląska pt. Projekt Zima z TVN. Nie bylibyśmy sobą gdyby ta okazja nie została wykorzystana do zaprezentowania tego co powstaje pod Ślężą. Mała akcja organizacyjna wśród naszych Partnerów zaowocowała nieco bardziej rozbudowanym przedsięwzięciem! Fantastyczny odzew zaowocował tym, że dobro, które ze sobą zabraliśmy nie zmieściło się w jednym samochodzie!

Galeria z akcji logistycznej zbierania produktów

To był naprawdę fantastyczny dzień promocji naszego regionu! Możemy powiedzieć to zdecydowanie. Stanowisko Masywu Ślęży było najbardziej urozmaiconym i bogatym spośród wszystkich prezentujących się podczas Projektu Zima z TVN w Czarnej Górze.

Z naszej strony staraliśmy się opowiedzieć o wszystkich zaletach prezentowanych produktów najlepiej jak potrafimy. Nie da się ukryć, że cechą wspólną wszystkiego co przywieźliśmy ze sobą, była najwyższa oraz bezkompromisowa jakość i wyjątkowość!

Odwiedziło nas bardzo wielu gości, którym cały czas opowiadaliśmy o produktach i serwowaliśmy coś do degustacji. A wszystko co prezentowaliśmy wzbudzało bardzo pozytywne emocje. Szybko wyłoniły się też najbardziej topowe produkty:

A wszystko to serwowaliśmy wraz z gorącą i aromatyczną kawą od Ślężański najlepsze spod Ślęży w towarzystwie wesołego i roztańczonego misia Ślężysława oraz naszego Przewodnika Sudeckiego Macieja.

Musimy powiedzieć to otwarcie. Prezentacja naszych lokalnych produktów byłą dla nas czystą przyjemnością!

Wartości dodane dla ślężańskich wytwórców z naszego uczestnictwa w Projekcie Zima w Czarnej Górze.

Projekt Zima z TVN i nasz wyjazd wiązał się z całkiem sporą aktywnością medialną. Projekt firmowany był przez województwo Dolnośląskie oraz stację TVN, a w Masywie Ślęży przez Gminę Sobótka. W ciągu tych dwóch dni, na oficjalnych kontach uczestników i organizatorów akcji, opublikowanych zostało dziesiątki postów ze zdjęciami oraz materiałami video. Wszystkie posty opublikowane na fanpage visitSobotka zawierały oznaczone profile naszych Partnerów. Wyemitowane zostały wejścia na żywo w telewizji TVN, a degustacje, opowieści i wręczane materiały reklamowe promujące Masyw Ślęży z pewnością nie pozostaną bez echa.

Wybrane zdjęcia z Projektu Zima z TVN w Czarnej Górze

Dodaj do polubionych 1

Proszę obrócić urządzenie