Dodaj do polubionych 0

Spotkanie Przedsiębiorców Lokalnych

Spotkanie Przedsiębiorców Lokalnych

W dniu 21.03.2023 zorganizowaliśmy spotkanie zapoznawczo informacyjne dla ślężańskich przedsiębiorców, zainteresowanych wspólną promocją Masywu Ślęży oraz własnych produktów i usług.

Spotkanie odbyło się w Sobótce w Starej Gazowni w Winiarni Celtica. Frekwencja naprawdę zaskoczyła nas bardzo pozytywnie. Zjawiło się Was całkiem sporo za co serdecznie dziękujemy!

Po krótkiej części zapoznawczej, podczas której wszyscy mogliśmy się przedstawić i poznać po raz kolejny poopowiadaliśmy o tym czym jest visitSobotka, jakie są zasady naszej działalności oraz nasze cele.

Przedstawiliśmy także założenia oraz sposób funkcjonowania Karty Rabatowej visitSobotka, która startuje już niebawem. Do projektu przyłączyły się również kolejne firmy.

Poruszone zostały również tematy naszej obecności handlowej i promocyjnej na organizowanych właśnie Międzynarodowych Targach Turystycznych we Wrocławiu oraz na zbliżającym się Półmaratonie Ślężańskim.

Cieszymy się, że dostrzegacie potencjał naszego projektu, o czym najlepiej świadczy Wasza obecność i zaangażowanie. Dziękujemy wszystkim za miłe i ciepłe słowa, które słyszymy dziś od samego rana!

Ponieważ wszyscy pytają o kolejne spotkanie, odpowiadamy na gorąco. Tak chcemy aby takie spotkania odbywały się cyklicznie 🙂

Poniżej klika zdjęć ze spotkania

Dodaj do polubionych 0

Proszę obrócić urządzenie