Dodaj do polubionych 0

Uruchomiliśmy Koronę Masywu Ślęży

Uruchomiliśmy Koronę Masywu Ślęży

1 lipca 2023 uruchomiliśmy kolejny projekt promujący, we wspaniały sposób turystykę w Masywie Ślęży. Wiosną, wraz z naszym lokalnym Przewodnikiem Sudeckim Maciejem Ulatowskim z In-Nature, rozpoczęliśmy prace nad przygotowaniem Korony Masywu Ślęży.

W ramach projektu przygotowane zostały opcje zdobycia korony dostępne zarówno dla amatorów jaki i bardziej zaawansowanych. Zdobywcy mogą wybierać pomiędzy koroną brązową, srebrną i złotą. Od rodzinnych spacerowych wypadów, przez cały rok, przez pocącą plecy i pachy wędrówkę szlakiem złotej korony z 1000m przewyższeń.

Powstało logo Korony Masywu Ślęży oraz trzy odznaki zdobywcy, które dla zdobywców dostępne są zarówno online jak i w fizycznych punktach na terenie Masywu Ślęży.

W ramach projektu funkcjonuje również na bieżąco aktualizowana Loża Zdobywców Korony Masywu Ślęży.

Korona Masywu Ślęży już w pierwszy weekend funkcjonowania cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Na przygotowane z tej okazji Pierwsze Towarzyskie Przejście Złotej Korony Masywu Ślęży zgłosiło się 50 osób. W niedzielę wieczorem mieliśmy już ponad 50 zdobywców korony!

Projekt jest zdecydowanym i bardzo konkretnym wsparciem promocji turystyki w Masywie Ślęży. Jego założenia w każdym aspekcie przygotowane są tak, aby wspierać lokalny rozwój. Cieszymy się bardzo z dużego zainteresowania koroną oraz dołożymy wielu starań, aby zdobywanie Korony Masywu Ślęży wpisało się w stały element turystyki w Masywie Ślęży.

Dodaj do polubionych 0

Proszę obrócić urządzenie