Dodaj do polubionych 0

visitSobotka uzyskał Certyfikat Ślężański Produkt Lokalny

visitSobotka uzyskał Certyfikat Ślężański Produkt Lokalny

Z wielką przyjemnością przekazujemy informację, że serwis visitSobotka uzyskał Certyfikat Ślężański Produkt Lokalny. Certyfikat potwierdza to co dla nas najważniejsze, czyli całkowity związek z Masywem Ślęży!

Czekamy jeszcze na zaszczyt oficjalnego wręczenia certyfikatu, jednak już od dziś będziemy się nim z dumą posługiwać. Niedźwiadek w odcieniach niebieskich oznacza certyfikację w kategorii Tradycja i kultura.

Certyfikat Ślężański Produkt jest to wyróżnienie, o które ubiegać się mogą  wytwórcy, producenci rolno-spożywczy, rzemieślnicy oraz usługodawcy branży turystycznej z regionu Masywu Ślęży. Aby stać się użytkownikiem znaku promocyjnego „Ślężański Produkt Lokalny” wymagane jest, by produkt lub usługa wykazywała silny związek z Regionem Ślężańskim (Gminy: Dzierżoniów, Jordanów Śląski, Łagiewniki, Marcinowice, Mietków, Niemcza, Piława Górna i Sobótka), jej przyrodą, kulturą i gospodarką. Producenci i usługodawcy winni postępować zgodne z zasadami etycznego biznesu, a swoją działalnością nie szkodzić środowisku. Znak wydawany jest przez Stowarzyszenie „Ślężanie – Lokalna Grupa Działania”.

Dodaj do polubionych 0

Proszę obrócić urządzenie