Dodaj do polubionych 0

Pomoc Domowa – spektakl teatralny

14.02.2024

I żyli długo i szczęśliwie – tak powinna się kończyć komedia z lekkim nalotem romantyzmu, a taką komedią jest niewątpliwie Boeing, Boeing Marca Camolettiego: po wielu zawirowaniach Maks i Jola pobierają się… Tylko czy będą żyć długo i szczęśliwie? Na to pytanie – dzięki pewnym adaptacyjnym zabiegom – odpowiada tegoż Camolettiego Pomoc domowa, której bohaterami są Maks i Jola. Ale pierwsze miejsce na podium zajmuje Nadia – genialna pomoc domowa, dzięki której straszliwe zamieszania w Boeingu… kończą się happy endem.

Maks i Jola są małżeństwem, ale gdzieś tam snuje się w ich duszach marzenie o bardziej bujny  życiu – miłosnym oczywiście, bo  jakoś im to małżeństwo nie wystarcza. Ona chce mieć kochanka i on  chce mieć kochankę, spotykają się z nimi  w domu i z tymi spotkaniami, z całą tą sytuacją związana jest niezła zawierucha! Wchodzenie, wychodzenie, drzwi trzaskają sto tysięcy razy… I z każdym trzaśnięciem coraz niebezpieczniej się robi dla małżeńskiego związku.

I wtedy wkracza Nadia, która  w Boeingu… czuwa nad wszystkim, klei to, co się rozpada, spina, co się rozpięło… Czy i teraz Nadia poukłada, co trzeba i Maks i Jola będą żyli długo i szczęśliwe?? Zobaczymy….

Bilety: teatrkomedia.com/spektakl-pomoc-domowa

Informacje i zamówienia grupowe: tel. 691 924 493


Wydarzenie płatne, cena:  90 PLN
Data rozpoczęcia: 14.02.2024
Data zakończenia: 14.02.2024
Dodane przez: VS

Proszę obrócić urządzenie