Dodaj do polubionych 0

Sławek Gortych – spotkanie autorskie

16.02.2024

Biblioteka Ślężańskiego Ośrodka Kultury zaprasza na spotkanie autorskie ze Sławkiem Gortychem, autorem bestsellerowej serii kryminałów „Schronisko”.

Sławomir Gortych
Autor bestsellerowych kryminałów i wielki miłośnik Karkonoszy. Od najmłodszych lat zgłębia sekrety tych gór, związane z nimi legendy i historie. Poza tym stomatolog z wykształcenia i pasji. W wolnych chwilach prowadzi blog „Zagubiony w Karkonoszach”. Inspirację do swojej twórczości czerpie z wędrówek po górach, a także rozmów z ich mieszkańcami.
Jego powieść pt. „Schronisko, które przestało istnieć” została okrzyknięta Książką Roku 2022 w plebiscycie portalu Lubimy Czytać w kategorii Debiut. Zarówno ten kryminał, jak i „Schronisko, które przetrwało” zdobyły tytuł Książki Górskiej Roku 2023 podczas 28. Festiwalu Górskiego w Lądku-Zdroju! To właśnie tam nasi Czytelnicy wraz z Bibliotekarkami nawiązali z autorem kontakt.

Na spotkaniu możliwość zakupu książek.

Biblioteka RCKS organizuje w marcu wycieczkę śladami miejsc i bohaterów z sensacyjnej fabuły serii „Schroniska”. Wydarzenie promowane będzie osobnym opisem i plakatem.


Wydarzenie darmowe
Data rozpoczęcia: 16.02.2024
Data zakończenia: 16.02.2024
Dodane przez: VS

Proszę obrócić urządzenie