Dodaj do polubionych 0

Zimowa gra terenowa dla dzieci i dorosłych „Odkryj Tajemnice Ślęży”

09.12.2022

Odkryj Tajemnice Ślęży!

Zapraszamy małych i dużych odkrywców na zimową przygodę w Masywie Ślęży. Już od piątku 9 grudnia będziecie mogli zagrać w naszą nową grę terenową „Odkryj Tajemnice Ślęży”. Gra dostępna jest za darmo w naszej aplikacji Tropimy.

Poznaj przyrodę Masywu Ślęży i dobrze się baw w terenie!

Gra pozwoli Wam odkryć Ślężę na nowo i dostarczy Wam dawkę wiedzy przyrodniczej i historycznej. Na przykład dowiecie się jak rozpoznać drzewa po korze, poznacie historię ślężańskiego niedźwiadka i odkryjecie inne tajemnice Ślęży. Dzięki naszej grze, nauczycie się posługiwać mapą, zdobędziecie wiedzę historyczną, przyrodniczą. Dołączcie do zabawy!

Co zabrać: Ubranie dostosowane do wędrówki w terenie górskim, prowiant, ciepłą herbatę, naładowany telefon z Androidem, powerbank

Jak zagrać?

  • Pobierz bezpłatną aplikację Tropimy (Google Play)
  • Zeskanuj kod QR lub wyszukaj grę „Odkryj Tajemnicę Ślęży”
  • Aplikacja na mapie wskaże Wam kolejne miejsca, do których powinniście się udać. Gdy znajdziecie się w pobliżu punktu, na ekranie pojawi się powiadomienie. Usłyszycie też specjalny sygnał.
  • Niektóre punkty nie będą widoczne na mapie, jednak wtedy ich lokalizację wskażą podpowiedzi.
  • Aplikacja będzie Was prowadziła do kolejnych punktów. Kolejne punkty oznaczone są kolorem pomarańczowym, przez całą grę będzie widoczny również punkt niebieski, do którego należy udać się po wykonaniu wszystkich zadań.
  • Pamiętajcie również, żeby uważać na siebie w czasie trwania gry i nie patrzeć cały czas telefon. Bezpieczeństwo jest najważniejsze.

Gra została sfinansowana ze środków Powiatu Wrocławskiego.
Organizator: Fundacja Polska górom!


Wydarzenie darmowe
Data rozpoczęcia: 09.12.2022
Data zakończenia: 21.12.2022
Więcej informacji o Zimowa gra terenowa dla dzieci i dorosłych „Odkryj Tajemnice Ślęży” znajdziesz na: stronie wydarzenia:

oraz na facebooku
https://www.facebook.com/events/1093335541330402
Dodane przez: visitSobotka

Proszę obrócić urządzenie