Dodaj do polubionych 2

Suliland – domki pod Ślężą

Odrobina Skandynawii pod Ślężą

Całoroczne domki w skandynawskim klimacie usytuowane są w urokliwej miejscowości Sulistrowice położonej nad Zalewem Sulistrowickim u podnóża góry Ślęży na terenie Krajobrazowego Parku Ślężańskiego. Idealne na szybki wypad za miasto na cudowny weekend bez męczących podróży daleko od domu. Suliland to wspaniały klimat, widoki, cisza i spokój oraz wiele atrakcji w bliższej i dalszej okolicy.

Do dyspozycji mamy dwa całoroczne drewniane domki ”Fin” i ”Szwed”, które mogą pomieścić do 6 osób w jednym domku oraz dwa całoroczne domki”Norweg” i „Duńczyk”,które mogą pomieścić do 4 osób w jednym domku”. Każdy domek posiada dwie sypialnie, łazienkę, przestronny salon z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym oraz zadaszony taras z którego można podziwiać górę Ślężę i panoramę Wrocławia. Do każdego domku przynależy plac parkingowy, miejsce na ognisko, plac zabaw dla dzieci oraz zaciszny ogródek.Każdy z domków usytuowany jest na 750 m działce.

Naszym gościom dajemy możliwość skorzystania z sauny. Dla zmęczonych trudami całodziennych spacerów oferujemy możliwość skorzystania z różnego rodzaju masaży.

Suliland – domki pod Ślężą - galeria


Proszę obrócić urządzenie